17. WKF Magyar Bajnokság

Karate 2017.05.28.
Május utolsó hétvégéjén 17. alkalommal került megrendezésre a WKF Magyar Bajnokság, ahol a KSI versenyzői remekül szerepeltek.

A KSI csapata hatalmas ambíciókkal érkeztek meg a versenyre, ahol május 27-én az ifjúsági és gyermek korosztályok valamint az utánpótlás kategóriák, míg másnap a hivatalos korosztályok (kadett, junior, U21 és felnőtt) kerültek megrendezésre.

Az első nap izgalmai hamar érkeztek, ugyanis már a legelső kategóriákban dobogóra állhattak versenyzőink, és végül az első napot 23 versenyzőnk 22 éremmel zárta, ami igazán kiemelkedő teljesítmény. A haladó és utánpótlás kategóriákat összesítve így a KSI Karate Szakosztálya a HARMADIK helyen zárta a napot a 39 csapatot felvonultató versenyen.

A második napon már csak egy kisebb csapattal vonultak fel karatékáink, ám így is 10 versenyző bezsebelt összesen 8 db érmet.

Nagy Balázs U21 -75kg
10 év alatti lány csapat kata (Szilágyi Emma, Fodor Amira, Zahuczki Liza)

EZÜSTÉRMESEK
Zahuczki Vince 9év -30kg
Eppli Anna 11év -34kg
Kovács Kiara 13év +50kg
Szilágyi Emma 8-9év up kata
Pózna Ádám 8-9év up -30kg
14 év alatti lány csapat kumite (Zahuczki Liza, Szabó Dorottya, Bene Bianka)

Dugasz Ádám U21 -67kg
14 év alatti fiú csapat kumite (Nagy Levente, Pataky Lóránt, Knirsch Patrik)

Gratulálunk!!!

Hajrá KSI

Bemutatkozott a Karate szakosztály az M4 Sport korosztályos magazinjában
A barátságos kis nemzetközi verseny hasznos erőpróba volt az újonnan alakult KSI Karate Szakosztály versenyzőinek a Magyar Bajnokság előtt. A verseny biztató eredményekkel zárult: A nap végén a KSI vihette haza a legeredményesebb csapatnak járó trófeát.
Nagy Botond képviseli formagyakorlatban Magyarországot az 52. Felnőtt WKF Európa Bajnokságon.
Nagy Botond a Törökországban megrendezésre kerülő WKF Karate Európa Bajnokságon nagyszerű szerepléssel a bronzéremért küzdhet szombaton.
Nagy Botond az előkelő ötödik helyet szerezte meg a törökországi Európa Bajnokságon