7 aranyat nyertünk a sportlövő OB-n

Sportlövészet 2016.11.26.
A megnyerhető 8 aranyéremből 7 a KSI-hez került a sportlövő serdülő OB-n.

November 25-én Szekszárdon került megrendezésre a Sportlövők Serdülő Országos Bajnoksága. A több mint 200 fős mezőnyben a KSI SE csapata a 8 megszerezhető aranyéremből 7-et nyert meg, ezzel a bajnokság legeredményesebb egyesülete lett.

Egyéniben Csengel Bence (lpi 40), Hajdu L. Márk (lpi 20), és Papp Hajnal Zsófia nyert (lpi 20). Az összes csapatversenyben mi diadalmaskodtunk, és a légpisztoly 20 lövéses lánycsapat Papp Hajnal Zsófia, Fábián Sára Ráhel, Kovács Tamara összeállításban új országos csúcsot lőtt!

Kókai Réka 202,4 körrel megnyerte a nyitrai Olimpiai Reménységek versenyét. Az eredménye új országos csúcs és a jelenlegi világcsúcsnál is jobb!
Magyarország legtöbb utánpótláskorú lövőjét megmozgató versenysorozat döntőjét rendezte meg a KSI sportlövő szakosztálya.
Egri Viktória ezüstérmet szerzett a Belgrád Grand Prix-n.
A márciusi Európa-bajnokságon reményeink szerint számos KSI-s sportlövővel szerepelünk!