Cikádor kupa és éremeső

Karate 2018.10.08.
Idén is ellátogattunk Szekszárda, hogy karatékáink megméressék magukat a XV. Cikádor kupán

Idén nagyjából 30 fővel indultunk neki a 15. alkalommal megrendezésre kerülő Cikádor kupára. A korai kelés ellenére nagyszerűen sikerült a verseny, hiszen majdnem mindenki dobogóra állhatott.

Ennek eredménye az összesen 11 arany-, 9 ezüst- és 7 bronzérem, aminek köszönhetően utánpótlás kategóriában a második helyen, míg haladó kategóriában az első helyen végzett a KSI csapata.

A két kategóriás helyezésünknek hála összesítésben a legeredményesebb egyesület címét is mi hozhattuk el a 33 csapatot felvonultató versenyről.

Mindenkinek gratulálunk a szuper teljesítményhez :)

#HAJRÁKSI

Bemutatkozott a Karate szakosztály az M4 Sport korosztályos magazinjában
A barátságos kis nemzetközi verseny hasznos erőpróba volt az újonnan alakult KSI Karate Szakosztály versenyzőinek a Magyar Bajnokság előtt. A verseny biztató eredményekkel zárult: A nap végén a KSI vihette haza a legeredményesebb csapatnak járó trófeát.
Nagy Botond képviseli formagyakorlatban Magyarországot az 52. Felnőtt WKF Európa Bajnokságon.
Nagy Botond a Törökországban megrendezésre kerülő WKF Karate Európa Bajnokságon nagyszerű szerepléssel a bronzéremért küzdhet szombaton.
Nagy Botond az előkelő ötödik helyet szerezte meg a törökországi Európa Bajnokságon