Egri Viktória dobogós Münchenben.

Sportlövészet 2017.01.29.
A világ legrangosabb légfegyveres versenyén Egri Viktória bronzérmet szerzett a pisztolyos junior lányok között.

Egri Viktória, a KSI sportlövője 383 körös remek eredménnyel harmadik helyen került be a nyolcas döntőbe a müncheni légfegyveres nemzetközi verseny második versenynapján. A döntőben 100 körös átlag feletti kitünő eredményével a bronzérmet szerezte meg. A versenyt Major Veronika nyerte klasszis eredménnyel. Második helyen a franciák kitűnősége, Lamolle Matilde végzett. Ebben a versenyszámban 25 ország 61 atlétája mérte össze tudását.

Kókai Réka 202,4 körrel megnyerte a nyitrai Olimpiai Reménységek versenyét. Az eredménye új országos csúcs és a jelenlegi világcsúcsnál is jobb!
A megnyerhető 8 aranyéremből 7 a KSI-hez került a sportlövő serdülő OB-n.
Magyarország legtöbb utánpótláskorú lövőjét megmozgató versenysorozat döntőjét rendezte meg a KSI sportlövő szakosztálya.
Egri Viktória ezüstérmet szerzett a Belgrád Grand Prix-n.
A márciusi Európa-bajnokságon reményeink szerint számos KSI-s sportlövővel szerepelünk!