Éremeső a Diákolimpián

Ökölvívás 2018.04.03.
Az elmúlt évek legjobban sikerült bajnokságát zárták a Ksi Se versenyzői.

Kedves Barátaink

A Diákolimpián a versenyzők kimagaslóan szerepeltek, négy napig Tatán zajlott a Magyar Utánpótlás Kupa (március 27-30)

Az elmúlt évek legjobban sikerült bajnokságát zárták a Ksi Se versenyzői,

35 kg-ban Sallai Balázs a 3. helyen végzett.

40 kg-ban Kács Kruzitó úgyszintén a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

56 kg-ban Dömény Martin arany éremmel zárta a Bajnokságot.

56 kg-ban Pálinkás Dominik a 3. helyen végzett.

72 kg-ban Balogh József a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

76 kg-ban Balogh Rináldó úgyszintén arany éremmel térhetett haza.

+76 kg-ban Balogh Péter a 3. helyen végzett.

Junior lányoknál 52 kg-ban Eberwein Mia 3. helyen végzett és Dobos Rebeka 60 kg-ban ezüst éremmel térhetett haza.

Junior fiúknál  Varga Enrikó  57 kg-ban a dobogó második fokára állhatott fel és Bódi Zsolt 66 kg-ban a 3. helyen végzett.

Továbbá Vidák Róbert, Ráday Kristóf és Gálfi Roland sajnos nem tudtak a dobogóra állni, de a jó sportemberhez méltón megtették a legtöbbet a ringben ami tőlük telt, várjuk a következő versenyüket, addig is a Ksi kíváló edzői felkészítik őket, hajrá fiúk.

A 14 versenyzőből  3 arany, 3 ezüst és 5 bronz érem született.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek Törteli Ferencnek, Urbán Ferencnek és Treuer Gábornak.