Hétvégén vége az atléták nyári táborának.

Atlétika 2018.06.27.
"Pénteken vége az atléták nyári táborának! A képek tanúsága szerint is élvezetes, játékos programokban, volt részük a gyerekeknek.

2018.06.27. KSI SE Házi Atlétikai versenye.         

"Pénteken vége az atléták nyári táborának!

Két hetet szervezett a gyerekek részére a szakosztály, amely a nyaralások előtti időszakot tette könnyebbé a szülők számára a gyermek elhelyezése szempontjából.

Az NKE létesítményei biztosították a kellemes környezetet nyári táborunkhoz, ahol atlétikus mozgások tanulásával, játékkal, úszodázással töltötték az időt a jelentkezők

A második héten házi verseny keretein belül adtak számot rátermettségükről, és vették át oklevelüket a versenyen indulók.

Nagy népszerűségre való tekintettel remélhetőleg augusztusban ismét indul egy, - két hetes turnus.

A képek tanúsága szerint is élvezetes, játékos programokban, volt részük a gyerekeknek."

 

                                                                             

U9-leány                             60m                       400m                    3-as 5-ös ugrás

Hriczu Luca         2012      12:56                     1:58.91                 3.70m

Káli Emmi Júlia  2012      14:09                     2:20.81                 3.55m

                                                                                             

U11- léány                                                                                       

Feith Izabella     2008      9.89                       1:20.52                 9.24m

Selmeczi Aliz,    2008      11.48                     1:30.35                 8.04m

Rozmán Dóra    2008      9.72                       1:42.33                 9.16m

Hajas Laura        2008      12.57                     1:48.11                 7.40m

Ott Júlia               2009      11.47                     1:35.89                 4.52m

                                                                                             

U13                                                                                     

Szabó Anna        2006      9.62                       1:18.44                 10.35m

Hriczu Kinga       2006      9.37                       1:15.32                 10.85m

Sápi Hanga Zsófi 2006    9.83                       1:23.15                 10.25m

Lakos Dóra         2006      8.56                       1:11.99                 12.20m

Selmeczi Emma,  2007   10:27                     1:25.90                 9.35m

Kaló Brigitta       2007      10.91                     1:27.65                 9.80m

                                                                                             

                                                                                             

Kupi Vanda        2004      8:30                       x                             13.90m

Brunn Sarolta    2004      9:41                       x                             12.55m

 

U9-fiú                                  60m                                       400m                                    3-as ugrás          

Suppan Kornél  2010      12:34     1.                            0:01:51 2.                            3,69m   3.

Feith Márton     2012      12:40     2.                            0:01:47 1.                            4,09m   2.

Selmeczi Brunó 2011      13:22     3.                            01:49,7 3.                            4,50m   1.

                                                                                                                                            

U11- fiú                               60m                                      400m                                    3-as ugrás          

Pálfalvi Erik         2008      10:11     1.                            1:19.09 1.                            9.78m   1.

Pauditz R. Patrik 2008    10:28     3.            1:26.89 3.                            9.06m   2.

Pálfi Dávid          2008      10:28     2.                            1:25.17 2.                            8.66m   3.

Bernath Zsolt    2008      12:26     4.                            1:41.12 4.                            7.90m   4.

                                                                                                                                            

                                                                                                                                            

U13-fiú                60m                                      400m                                    3-as ugrás          

Maruss Bence   2006      9:14       1.                            1:23.38 1.                            10,65     1.

                                                                                                                                            

                                                                                                                                            

Serdülő                                            60m                                         400m                                    5ö-s ugrás          

Antal Áron          2004      8:13       1.                            x                                             14.70m 2.

Gyóni Maksa Levente   2005      8.64       3.            x                                             11.12m 4.

Kis Fodor Márton            2004      9:18       4.            x                                             10.09m 5.

Molnár Barnabás             2005      8.55       2.            x                                             12.50m 3.

Láng Tamás        2003      x                                             x                                             17.90m 1.

 

 

Videók

Ajánló

Ügyesek, gyorsak és pontosak voltak az utolsó Sport XXI versenyen a KSI legkisebb atlétái
Jól szerepeltek a rúdugró lányok
Ünnepi hangulat övezte a rendezvényt
A 2016-os évet távolugró háziversennyel zártuk
Újévi fedett pályás verseny Dunakeszin és rúdugró verseny Budapesten