Lövőink versenyben maradtak a Junior VB és a tűzfegyveres EB szereplésért

Sportlövészet 2017.04.11.
A KSI versenyzői bár nagyon jó eredményeket nem lőttek, 6 versenyzőnk áll kijutó helyen az első válogató után.

Nagyszerű verseny helyszíne volt a Fehér úti lőtér, ahol az olimpiai számokban minden válogatott versenyző elindult. Vasárnap a BOK légfegyveres lőterén több mint 90 versenyző, kicsik-nagyok, mérték össze tudásukat. A KSI versenyzői bár nagyon jó eredményeket nem lőttek, 6 versenyzőnk áll kijutó helyen az első válogató után.Junior fiú pisztolyosaink kibérelték maguknak a dobogót. Nemes Adrien, Balog Vázsony, Kozári István győzött, Nagy Máté, Egri Viktória, Gulyás Michelle, Hajdu Márk, Varga Filip másodikak, Nguyen Hai Anh, Forrási Boglárka, Gulyás Richard, Dunay András bronzérmet nyertek.

Kókai Réka 202,4 körrel megnyerte a nyitrai Olimpiai Reménységek versenyét. Az eredménye új országos csúcs és a jelenlegi világcsúcsnál is jobb!
A megnyerhető 8 aranyéremből 7 a KSI-hez került a sportlövő serdülő OB-n.
Magyarország legtöbb utánpótláskorú lövőjét megmozgató versenysorozat döntőjét rendezte meg a KSI sportlövő szakosztálya.
Egri Viktória ezüstérmet szerzett a Belgrád Grand Prix-n.
A márciusi Európa-bajnokságon reményeink szerint számos KSI-s sportlövővel szerepelünk!