Ifjúsági és serdülő Európa Bajnokság

Asztalitenisz 2017.07.15.
Huzsvár Erik képviseli egyesületünket.

 Pénteken a csapatversenyekkel megkezdődött az ifjúsági és serdülő asztalitenisz Európa-bajnokság a portugáliai Guimaraesben.

A még újonc korú fiatal játékosunk, Huzsvàr Erik ott van a serdülők mezőnyében. 

Erik a csapat küzdelmek után eggyesben,párosban és vegyes párosban is asztalhoz áll.

 

 

 

Fotók
Videók

Ajánló

A november 18-20 között megrendezett utánpótlás tornán öt ország 30 reménysége szerepelt, a mieink cseh,szlovák,lengyel és osztrák ellenfelekkel mérhették össze tudásukat. A KSI asztalitenisz szakosztályából Huzsvár Erik képviselt minket.
Az Országos ranglista legjobb 12 játékosa körmérkőzéses versenye. Egyesületünket ketten képviselték Terék Norbert és Huzsvár Erik.
Az újonc korosztály egyik legrangosabb európai viadalával kezdődött meg pénteken a 2017-es,hazai asztalitenisz-versenyév az angyalföldi Láng-sportcentrumban. Csapatban és egyéniben ( U11 U13) mérhették össze tudásukat a versenyzők.
Magyarország A csapata ( Huzsvár Erik KSI,Balogh Bence Fastron Tolna) ezüstérmet szerzett a Hungarian Mini Cadet Openen.