Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnoksága

Atlétika 2018.05.06.
https://atletika.hu/live-results/362

https://atletika.hu/live-results/362

Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnoksága

1.       nap – 2018-05-05

Fiú Távolugrás – Döntő

3

 Láng Tamás Róbert

2003

KSI SE

A

 

5.82

PB

2

9

 Nabilek Péter Simon

2003

KSI SE

A

 

5.63

PB

2

30

 Török Bálint

2003

KSI SE

A

 

5.12

PB

2

Leány Ötösugrás – Döntő

6

Suppan Emma

2003

KSI SE

A

15.07

SB

1

9

Werderitsch Kata

2003

KSI SE

A

14.92

SB

1

18

Kupi Vanda Viktória

2004

KSI SE

A

14.26

PB

1

25

Szabó Blanka

2004

KSI SE

A

13.38

PB

1

Fiú Távolugrás – Döntő

1

Antal Bálint

2002

KSI SE

A

+2.1

6.73

 

1

5

Fejes Karsa

2001

KSI SE

A

+0.6

6.44

PB

1

10

Varga Bercel

2001

KSI SE

A

+2.0

6.27

SB

1

 

Palicsek Botond

2002

KSI SE

A

 

NM

 

1

A győztes edzői Timár Mihály és Kovács Klára.

2. nap – 2018-05-06

Fiú Ötösugrás – Döntő

2

Fejes Karsa

2001

KSI SE

A

19.80

PB

1

9

Varga Bercel

2001

KSI SE

A

17.82

PB

1

11

Antal Bálint

2002

KSI SE

A

17.73

SB

1

25

Czipó Marcell

2001

KSI SE

A

15.87

SB

1

Leány Rúdugrás – Döntő

 10:30 2. nap – 2018-05-06

A. pálya

1

Gebauer Maja

2001

KSI SE

9

A

3.60

SB

2

Kulcsár Boglárka

2002

KSI SE

10

A

3.40

SB

14

Lokodi Bianka

2002

KSI SE

11

A

2.00

PB

Leány Távolugrás – Döntő

8

Sütő Napsugár

2004

KSI SE

A

 

5.03

 

4

28

Marcos-Figueredo Anais

2005

KSI SE

A

 

4.78

PB

4

42

Suppan Emma

2003

KSI SE

A

 

4.61

PB

4

50

Stikkel Lili

2005

KSI SE

A

 

4.54

PB

4

59

Werderitsch Kata

2003

KSI SE

B

 

4.49

PB

4

77

Ballai Anna

2003

KSI SE

B

 

4.27

=PB

4

81

Kupi Vanda Viktória

2004

KSI SE

B

 

4.21

SB

4

84

Ballai Emma

2003

KSI SE

B

 

4.18

PB

4

85

Miczki Jázmin

2005

KSI SE

C

 

4.16

PB

4

90

Szabó Blanka

2004

KSI SE

B

 

4.05

SB

4

92

Klincsek Dalma

2005

KSI SE

C

 

4.04

PB

4

97

Varga Villő

2005

KSI SE

C

 

3.96

PB

4

107

Dóczi Csenge Berta

2004

KSI SE

C

 

3.76

PB

4

110

Ballai Júlia

2005

KSI SE

C

 

3.43

PB

4

Fiú Ötösugrás – Döntő

 13:00 2. nap – 2018-05-06

C. pálya

1

Láng Tamás Róbert

2003

KSI SE

23

A

17.65

 

3

Varga Örs

2003

KSI SE

25

A

16.67

PB

10

Nabilek Péter Simon

2003

KSI SE

24

A

16.12

PB

13

Antal Áron

2004

KSI SE

21

A

15.68

PB

20

Everling Sámuel Kolos

2004

KSI SE

22

A

14.28

PB

Fiú Magasugrás – Döntő

 13:00 2. nap – 2018-05-06

A. pálya

5

Varga Bercel

2001

KSI SE

18

A

1.75

SB

6

Fejes Karsa

2001

KSI SE

16

A

1.70

=PB

10

Palicsek Botond

2002

KSI SE

17

A

1.65

 

12

Antal Bálint

2002

KSI SE

15

A

1.65

PB

18

Birizdó Ábel Márton

2001

FTC

5

A

1.50

PB

Fiú Magasugrás – Döntő

 13:00 2. nap – 2018-05-06

A. pálya

5

Varga Bercel

2001

KSI SE

1.75

A

1.75

SB

6

Fejes Karsa

2001

KSI SE

1.70

A

1.70

=PB

10

Palicsek Botond

2002

KSI SE

1.65

A

1.65

 

12

Antal Bálint

2002

KSI SE

1.65

A

1.65

PB

Videók

Ajánló

Ügyesek, gyorsak és pontosak voltak az utolsó Sport XXI versenyen a KSI legkisebb atlétái
Jól szerepeltek a rúdugró lányok
Ünnepi hangulat övezte a rendezvényt
A 2016-os évet távolugró háziversennyel zártuk
Újévi fedett pályás verseny Dunakeszin és rúdugró verseny Budapesten