ORV II. hely Plzenben

Sportlövészet 2018.07.14.
Olimpiai Reménységek Versenyén második helyezést szerzett a Pál-Plichta Györgyi vezette magyar csapat

A KSI SE versenyzőiből álló magyar csapat, második lett a csehországi Plzenben megrendezett ORV versenyen.

Legjobbunk Egri Viki volt, aki a döntőben a kevésbé sikerült 4-es szétlövés után, végül a nyolcadik helyet szerezte meg.

A versenyről az M4 Sportlövő magazinjában, és a DigiSport Sportlövő műsorában is látható lesz tudósítás.

Kókai Réka 202,4 körrel megnyerte a nyitrai Olimpiai Reménységek versenyét. Az eredménye új országos csúcs és a jelenlegi világcsúcsnál is jobb!
A megnyerhető 8 aranyéremből 7 a KSI-hez került a sportlövő serdülő OB-n.
Magyarország legtöbb utánpótláskorú lövőjét megmozgató versenysorozat döntőjét rendezte meg a KSI sportlövő szakosztálya.
Egri Viktória ezüstérmet szerzett a Belgrád Grand Prix-n.
A márciusi Európa-bajnokságon reményeink szerint számos KSI-s sportlövővel szerepelünk!