Vízilabda

Siker Szombathelyen

Mindhárom korosztályban győzelmet arattak csapataink az Országos Bajnokságban.

Szombathelyre látogatott szakosztályunk három csapata. A Serdülő és Gyerek csapatunk is húsz gól felett lőtt, Ifjúsági csapatunk hat góllal tudott nyerni.

Az első mérkőzést a Serdülők játszották 16 órától. Végig vezettek, a második negyedben nyolc az utolsóban kilenc gólt szereztek. A végerdmény 25-9-es győzelem.

A következő az Ifjúsági csapatunk volt. Ez volt a legszorosabb mérkőzés a háromból. Az első perctől kezdve nem volt kérdés, hogy ki nyeri a mérkőzést, de az elején még tartotta magát ellenfelünk, de a végére magabiztos hat gólos győzelmet arattunk.

A napot a Gyerek csapat zárta, akik a legtöbb gólt lőtték és a legnagyobb arányú győzelmet aratták. Az első két negyedben megszórták magukat a srácok és kilenc majd tíz gólt szerezve a felénél már 19-4-re vezettek. A végére majdnem meglett a harminc gól, a végeredmény 29-7 lett.