Sport XXI gyerekverseny

Atlétika 2016.12.05.
Ügyesek, gyorsak és pontosak voltak az utolsó Sport XXI versenyen a KSI legkisebb atlétái

Az év utolsó Sport XXI gyerekversenye zajlott Gödöllőn. Az U11-es korosztályban 35 csapat indult, az U13-as korosztályban pedig 23 csapat versenyzett. Minden sportoló 5 terematlétikai versenyszámban mérhette össze ügyességét: sprintváltó, hosszú gátváltó, helyből távol, zsámolyszökdelés, medicin dobás.  Összesen 7 csapattal állt rajthoz a KSI, mindkét korosztályban a dobogó harmadik fokára állhatott fel a legeredményesebb csapatunk. Szép teljesítményeket láthattunk a szakosztály legkisebb atlétáitól és külön dicséret illeti a résztvevőket, amiért a versenyt hibapont nélkül fejezték be. Gratulálunk!

A 2004-ben született atléták ezzel a versennyel elbúcsúztak a gyerekversenyektől, Újonc korosztályban folytatják pályafutásukat. A Magyar Atlétikai Szövetség „Újonc lettem” feliratú pólóval jutalmazta az érintett sportolókat.