17. WKF Magyar Bajnokság

Karate 2017.05.28.
Május utolsó hétvégéjén 17. alkalommal került megrendezésre a WKF Magyar Bajnokság, ahol a KSI versenyzői remekül szerepeltek.

A KSI csapata hatalmas ambíciókkal érkeztek meg a versenyre, ahol május 27-én az ifjúsági és gyermek korosztályok valamint az utánpótlás kategóriák, míg másnap a hivatalos korosztályok (kadett, junior, U21 és felnőtt) kerültek megrendezésre.

Az első nap izgalmai hamar érkeztek, ugyanis már a legelső kategóriákban dobogóra állhattak versenyzőink, és végül az első napot 23 versenyzőnk 22 éremmel zárta, ami igazán kiemelkedő teljesítmény. A haladó és utánpótlás kategóriákat összesítve így a KSI Karate Szakosztálya a HARMADIK helyen zárta a napot a 39 csapatot felvonultató versenyen.

A második napon már csak egy kisebb csapattal vonultak fel karatékáink, ám így is 10 versenyző bezsebelt összesen 8 db érmet.

Nagy Balázs U21 -75kg
10 év alatti lány csapat kata (Szilágyi Emma, Fodor Amira, Zahuczki Liza)

EZÜSTÉRMESEK
Zahuczki Vince 9év -30kg
Eppli Anna 11év -34kg
Kovács Kiara 13év +50kg
Szilágyi Emma 8-9év up kata
Pózna Ádám 8-9év up -30kg
14 év alatti lány csapat kumite (Zahuczki Liza, Szabó Dorottya, Bene Bianka)

Dugasz Ádám U21 -67kg
14 év alatti fiú csapat kumite (Nagy Levente, Pataky Lóránt, Knirsch Patrik)

Gratulálunk!!!

Hajrá KSI

Idén az Európai Egyetemi Sportszövetség, az EUSA Zágrábban rendezte meg az Egyetemista Karate Európa Bajnokságot, ahol Nagy Botond aranyérmet szerzett.
Szabó Marcell bronzérmet, míg Kulcsár Péter ötödik helyet szerezte meg az idei ISF Combat Games-en.
Szabó Marcell és Kulcsár Péter versenyzőkét, Szécsényi Vivien pedig bíróként képviseli a Magyarországot és a KSI Karate Szakosztályt az idei ISF Combat Games-en
Bátaszékre látogattunk, ahol több klub versenyzője edzhetett közösen.
Április utolsó hétvégéjén került megrendezésre a VIII. Erzsébet kupa, ahol egyesületünk versenyzői remekül helytálltak.