27. Grand Prix Croatia

Karate 2018.01.14.
Nagy Botond remek formában kezdte a 2018-as versenyszezont.

27. alkalommal került megrendezésre a Samoborban a Horvát Grand Prix. Mint minden évben, idén is egy magas színvonalú versenyen mérhették össze tudásukat a versenyzők.

A KSI csapatát idén Nagy Botond képviselte, aki korábban már kétszer is ötödik helyezést ért el felnőtt formagyakorlatban az Európa-Bajnokságon, ami hazánk tekintetében az eddigi legjobb eredmény.

Botond ez alkalommal is magabiztosan vette az akadályokat. Első körben 4:1-re múlta felül ellenfelét, majd a következő három körben egyaránt 5:0-ra diadalmaskodott, és végül bejutott a döntőbe, ahol az izraeli Rami Shamilovot győzte le egy újabb 5:0-ás eredménnyel, és állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

Gratulálunk Botond!

#HajráKSI

Idén az Európai Egyetemi Sportszövetség, az EUSA Zágrábban rendezte meg az Egyetemista Karate Európa Bajnokságot, ahol Nagy Botond aranyérmet szerzett.
Szabó Marcell bronzérmet, míg Kulcsár Péter ötödik helyet szerezte meg az idei ISF Combat Games-en.
Szabó Marcell és Kulcsár Péter versenyzőkét, Szécsényi Vivien pedig bíróként képviseli a Magyarországot és a KSI Karate Szakosztályt az idei ISF Combat Games-en
Bátaszékre látogattunk, ahol több klub versenyzője edzhetett közösen.
Április utolsó hétvégéjén került megrendezésre a VIII. Erzsébet kupa, ahol egyesületünk versenyzői remekül helytálltak.