45 érem a Serdülő, Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokságról

Kajak-kenu 2019.08.11.
Megszámolni sem könnyű, de megtettük! 18 arany 12 ezüst 15 bronzérmet szereztek egyesületünk versenyzői a sukorói Magyar Bajnokságon. Így az éremtáblázat első helyén végzett a KSI!

Serdülő, Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság

Sukoró,

2019.08.08-11

Központi Sport-és Ifjúsági Egyesület eredményei

 

18 aranyérmes

Név

Versenyszám

Célbaérés

Fodor Nicholas

Varga Márton

Tarsoly Bence Kende

Kopányi Noel Rajmund

C4 Vegyes Ifjúsági U17-U18 1000 m

03:45.038

Redl András Vilmos

K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 4000m

16:25.340

Béke Kornél

K1 Férfi U23 1000m

03:35.372

Nikodém Patrik

K1 Férfi U23 200m

00:36.560

Varga Ádám

K1 Férfi U23 4000m

16:21.281

Béke Kornél

K1 Férfi U23 500m

01:40.521

Szellák Szabina

K1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m

00:42.117

Budai Gvendolin

Kőhalmi Emese Boglárka

K2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m

01:43.499

Fodor Napsugár

Sági Alíz

K2 Női Serdülő U15. 1000m

03:50.008

Sági Alíz

Fodor Napsugár

K2 Női Serdülő U15 2000 m

08:32.059

Bakó Olga

Biben Karina Klaudia

K2 Női U23 1000m

03:40.746

Redl András Vilmos

Könnyű Mátyás Dániel

Vékássy Bendegúz

Monoki Marcell

K4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m

01:24.534

Szabó Levente

Ábel András

Faggyas Zsombor

Papp Gergely Gábor

K4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m

03:11.777

Bach Péter

Faggyas Zsombor

Szakács Botond

Ábel András

K4 Férfi Serdülő U15-U16. 2000m

07:02.138

Kenyó Laura

Kenyó Petra

Bódis Natasa

Karászi Renáta Erzsébet

K4 Női Ifjúsági U17-U18. 500m

01:45.549

Biben Karina Klaudia

Bakó Olga

Rugási Csilla

Szendy Lilla Katalin

K4 Női U23 1000m

03:28.330

Szendy Lilla Katalin

Bakó Olga

Szellák Szabina

Biben Karina Klaudia

K4 Női U23 200m

00:36.840

Bakó Olga

Sólyom Dóra

Biben Karina Klaudia

Szendy Lilla Katalin

K4 Női U23 500m

01:37.629

 

 

       

12 ezüstérmes

Név

Versenyszám

Célbaérés

Gazdag Botond

Kopányi Alen Szilveszter

C2 Férfi Serdülő U15. 1000m

04:10.817

Rugási Csilla

K1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m

04:00.738

Rugási Csilla

K1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m

01:55.769

Tóth Diána

K1 Női Serdülő U15 2000 m

09:03.385

Redl András Vilmos

Béke Kornél

K2 Férfi U23 1000m

03:15.750

Varga Ádám

Béke Kornél

K2 Férfi U23 200m

00:33.516

Kőhalmi Emese Boglárka

Szellák Szabina

K2 Női Ifjúsági U17-U18. 1000m

03:38.563

Karászi Renáta Erzsébet

Paróczi Réka

K2 Női Serdülő U15. 1000m

03:56.743

Murányi Dorina Vivien

Karászi Renáta Erzsébet

K2 Női Serdülő U15 2000 m

08:33.329

Fodor Napsugár

Tóth Diána

K2 Női Serdülő U15. 500m

01:48.745

Biben Karina Klaudia

Bakó Olga

K2 Női U23 200m

00:39.329

Ábel András

Papp Gergely Gábor

Bach Péter

Faggyas Zsombor

K4 Férfi Serdülő U15-U16. 500m

01:30.747

 

 

       

 

15 bronzérmes

Név

Versenyszám

Célbaérés

Gazdag Botond

Kopányi Alen Szilveszter

C2 Férfi Serdülő U15. 500m

01:59.889

Kardos Benedek

Valastyán Dominik

Varga Márton

Tarsoly Bence Kende

C4 Vegyes Ifjúsági U17-U18 500 m

02:05.813

Szkárosi Laura

Kiss Ágnes Anna

Kiszely Petra Diána

Matkovics Lili Sára

C4 Vegyes Serdülő U15-U16 500 m

02:01.283

Béke Kornél

K1 Férfi U23 4000m

16:29.601

Kőhalmi Emese Boglárka

K1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m

00:42.607

Fodor Napsugár

K1 Női Serdülő U15 1000 m

04:11.008

Szendy Lilla Katalin

K1 Női U23 1000m

04:04.402

Biben Karina Klaudia

K1 Női U23 200m

00:43.296

Könnyű Mátyás Dániel

Monoki Marcell

K2 Férfi Ifjúsági U17-U18 4000m

15:42.570

Sleisz Bulcsú

Szabó Levente

K2 Férfi Serdülő U15 2000 m

07:48.296

Szellák Szabina

Kőhalmi Emese Boglárka

K2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m

00:39.517

Szendy Lilla Katalin

Biben Karina Klaudia

K2 Női U23 500m

01:47.976

Vass Dávid

Wisniewski Gergő

Wrchovszky Dániel

Révész Róbert Tamás

K4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 4000m

14:40.652

Nikodém Patrik

Orgovány Kevin

Varga Ádám

Vékássy Levente

K4 Férfi U23 1000m

03:03.353

Béke Kornél

Varga Ádám

Petró Erik

Nikodém Patrik

K4 Férfi U23 200m

 
Fotók
Videók

Ajánló

Csütörtökön megkezdte szereplését a magyar kajak-kenu válogatott Tokióban, az előolimpián. Bár a mieink közül többen két hetes pihenő után érkeztek, és az időeltolódás utáni átállás is sokakat megviselt, a csapat szereplésére eddig mégsem lehet panasz, hiszen minden magyar egység bejutott a középfutamba.
VB. válogató verseny volt hétvégén Tokajban. Az októberben, Kínában megrendezésre kerülő világbajnokságra három kajakosunk utazhat. Vékassy Bendegúz, Redl András, és Kőhalmi Emese váltott repülőjegyet!
Az ifjúsági kajak-kenu világbajnokságon Kőhalmi Emese három olimpiai versenyszámban is aranyérmet nyert, ami után edzőjével, Gintl Andreával beszélgettünk tanítványáról, a tornáról, a legnagyobb hazai riválisról és az egyre közelebb lévő felnőtt mezőnyről.
Gazsó Dorka VILÁGBAJNOK K4 500 méteren
Minden versenyen történik valami váratlan, a szegedi olimpiai kvalifikációs világbajnokság sem kivétel ez alól!