A nyár utolsó forró hónapjában lövőink belakták a BOK Csarnok légpályáját és a Fehér út 25 méteres lőállásait.

A hónap eleji gyenesdiási edzőtábort és budapesti napközis tábort követték a Fehér úti sportpisztolyos edzőtáborok.

Közben két versennyel készültünk fel a szeptemberi országos bajnokságokra.

Pécsen sportpisztolyos lányaink remekeltek.

Ifi lányaink közül Boros Viktória egyéni csúcsbeállítással győzött Dézsi Vivien és a szintén egyéni csúcsot lövő Ozsváth Réka előtt.

Fábián Sára sportpisztollyal és standardpisztollyal is győzött a juniorok között, őt mindkét számban Komáromi Panni követte.

Augusztus utolsó hétvégéjén a Fehér úti lőtéren Budapest Bajnokságon vettünk részt.

A népes mezőnyben a juniorok standardpisztolyos számában Komáromi Panni győzött Kovács Tamara és Dézsi Vivien előtt.

Sportpisztollyal Fábián Sára új egyéni csúccsal került a felnőttekkel összevont döntőbe az olimpikon Major Veronikával azonos eredménnyel. Döntőbe került Komáromi Panni és Kovács Tamara is. Az izgalmas döntőben Sára végül 2 ponttal maradt alul a győztes Major mögött, Panni az ötödik, Tamara a hatodik helyen zárt.

Ifi lányaink közül ismét Dézsi Vivien lőtt a legjobban, ő 3. helyen végzett a sportpisztolyos versenyszámban. Ozsváth Réka nagyszerű pontlövés után nem tudta akadály miatt befejezni a versenyt, sajnos az ő pisztolya nem bírta az augusztusi megterheléseket.

A járvány miatti csonka sportpisztolyos idényünk zárásaként részt veszünk az országos bajnokságon. Szeptember 6-7-én a junior, és szeptember 25-27-én az ifjúsági és felnőtt bajnokságon.

Ezen a bajnokságon debütálnak újonc szabadpisztolyos fiaink is.

Gratulálunk az eddigi eredményekhez, és sok sikert az OB-ra!

Hajrá KSI!

Minden csapatunk "aranyos" lett
Világszínvonalon női sportpisztolyban
Közös versenyszerű edzésen vettek részt ifi és junior lányaink sportpisztollyal a Fehér úti lőtéren. Az UTE, a Céltudat és a Délvidéki Lövészakadémia lányaival egy igazán értékes felkészülést hoztunk össze.