A KSI az ország tetején!

Kajak-kenu 2017.10.17.
A Kajak-kenu Magyar Bajnoki Pontverseny győztese idén a KSI lett!

A 2017. évi összesített Magyar Bajnoki Pontversenyben Kajak-kenu szakosztályunk győzedelmeskedett! Szoros versenyben, a Graboplast Győrt és a Démász-Szegedet megelőzve lett szakosztályunk a legeredményesebb az idei évben.

A bajnoki pontverseny 7 korosztály maratoni és síkvízi eredményeit összesíti, masterstől a gyermek korosztályig.

Gratulálunk minden versenyzőnknek az idei évhez!

Szolnok adott otthont az idei első komoly megmérettetésnek a kajak-kenusoknál.
Megkezdtük a 2019-es versenyszezont az újpesti öbölben. Kissé szeles és hűvős időnk volt, de ez a KSI-s versenyzőket nem zavarta, hiszen csupa jó eredményeket lapátoltak össze! A Hidépitő kupa éremtáblázat élén végzet egyesületünk. 8 arany, 8 ezüst és 8 bronzeremmel!
Véget ért a dél-afrikai kaland kajakos lányainknak
Az utánpótlás is vízre szállt
Varga Ádám, a KSI kajakozója a Mol tehetséggondozó programjának támogatását élvezi, nem érdemtelenül: a tizenkilenc éves versenyző hatszoros ifjúsági világbajnoknak vallhatja magát. Idén nemcsak az érettségin és az egyetemi felvételin, hanem a vízen az U23-asok és a felnőttek mezőnyében is helyt kell állnia.