Éremeső az Utánpótlás Országos Bajnokságon

Női torna 2019.11.24.
Leány torna Utánpótlás Országos Bajnokság

Az év utolsó hazai utánpótlás bajnoki versenyén fantasztikusan szerepeltek leány tornászaink. Minden korosztályban szereztünk bajnoki címet és több dobobós helyet.

Serdülő I. osztályban (40 induló) a megszerezhető nyolcból hét aranyérmet a KSI-s lányok nyakába akasztottak.

Szabadon választott OB: csapatban 1. KSI SE (Agnecz Luca, Balázs Kira, Balzsay Hanna, Bogyó Anna, Herczeg Emilia)

Egyéni összetettben 1. Balzsay Hanna; 3. Balázs Kira; 5. Bogyó Anna; 7. Agnecz Luca; 9. Herczeg Emilia; 28. Sztaraszta Zita

Összesített Országos Bajnokság:

Csapatban 1. KSI SE (Agnecz Luca, Balázs Kira, Balzsay Hanna, Bogyó Anna, Herczeg Emilia, a tavaszi versenyeken a csapat tagja volt még Sztaraszta Zita)

Egyéni összetettben: 1. Balzsay Hanna; 2. Bogyó Anna; 3. Balázs Kira; 5. Agnecz Luca; 9. Herczeg Emilia; 18. Sztaraszta Zita

Ugrás: 1. Bogyó Anna; 2. Balzsay Hanna; 3. Balázs Kira; 8. Agnecz Luca; 13. Herczeg Emilia

Felemás korlát: 2. Balzsay Hanna; 3. Agnecz Luca; 5. Balázs Kira; 8. Bogyó Anna; 10. Herczeg Emilia

Gerenda: 1. Bogyó Anna; 2. Balázs Kira; 3. Herczeg Emilia; 6. Balzsay Hanna; 8. Agnecz Luca

Talaj: 1. Bogyó Anna; 2. Balzsay Hanna; 3. Balázs Kira és Herczeg Emilia

Gyermek Haladó korosztály (51 induló)

Szabadon választott OB: csapatban 1. KSI SE (Huszár Zsóka, Hutkai Hanna, Oláh Tamara)

Egyéni összetettben 3. Huszár Zsóka; 4. Hutkai Hanna; 5. Oláh Tamara

Összesített Országos Bajnokság:

Csapatban 4. KSI SE (Huszár Zsóka, Hutkai Hanna, Oláh Tamara)

Egyéni összetettben: 4. Huszár Zsóka; 5. Oláh Tamara; 26. Hutkai Hanna

Ugrás: 6. Oláh Tamara; 9. Huszár Zsóka

Felemás korlát: 2. Huszár Zsóka; 10. Oláh Tamara

Gerenda: 4. Oláh Tamara; 9. Huszár Zsóka

Talaj: 2. Oláh Tamara; 8. Huszár Zsóka

Gyermek Kezdő korosztály (64 induló)

Egyéni összetettben 1. Ruzsák Viviána; 11. Szajnik Gabriella

Ugrás: 7. Ruzsák Viviána; 23. Szajnik Gabriella

Felemás korlát: 3. Ruzsák Viviána; 13. Szajnik Gabriella

Gerenda: 4. Ruzsák Viviána; 6. Szajnik Gabriella

Talaj: 2. Ruzsák Viviána; 9. Szajnik Gabriella

Zsebibaba Országos Bajnokság (125 induló)

II. korcsoport csapat: 3. KSI SE "A" (Kozmér Jázmin Petra, Podhorszky Csenge, Hábenczyus Elizabeth Pálma, Hamza-Vargity Zara Jázmin, Vajda Bora, Tornai Zita), 12. KSI SE "C" (Kósa Nóra, Neu Panka, Polyák Boglárka, Zala Mercédesz, Reviczky Míra, Visy Laura)

Gratulálunk a lányoknak és edzőiknek!

Hajrá KSI!

Videók

Ajánló

Leány torna Utánpótlás Országos Bajnokság
Horizon Cup Nemzetközi Női Torna Verseny
52. Salamunov Memorial Nemzetközi Torna Verseny
Serdülő I.o., Gyermek Haladó és Kezdő CSB 3. forduló
Nemzetközi női torna verseny Trnava