Gulyás Michelle és a női csapat ezüstérmet, a férfiak bronzot nyertek a junior ob-n

Öttusa 2019.03.10.
Gulyás Michelle egyéni második helye mellett egy női csapat ezüstéremmel is gazdagodott a hétvégi junior országos bajnokságon. A Gulyás Michelle – Bánki Adél – Kállai-Simóka Nóra – összeállítású KSI-s trió a Volán Fehérvár mögött, a Trion SC csapatát megelőzve léphetett dobogóra.

A férfiak között a Gyurka Márk Manó – Váradi Roland – Vígh Zoltán összeállítású csapat bronzéremmel zárta a versenyt.

Bronzérmet nyert a Málits István, Bereczki Richárd és a Barta Luca, Réti Kamilla összeállítású magyar váltó az angliai öttusa Európa-bajnokságon, Bath-ban.
Szakosztályunk versenyzői ismét jó néhány értékes éremmel és helyezéssel térhettek haza a hódmezővásárhelyi versenyekről.
Kiegyensúlyozott versenyzésének köszönhetően a dobogó második fokára állhatott fel a Budapest Bajnokság női egyéni eredményhirdetésén Breitner Hanna.
Két egyéni bronz mellett egy-egy csapat ezüst- és bronzérem is szakosztályunk versenyzőinek vitrinjébe került a hétvégi NU SKIN felnőtt országos bajnokságon.
Székesfehérvár adott otthont a Decathlon MK 1. forduló U10-15 váltó versenyeinek és az MK 2 forduló 2tusa egyéni és csapat küzdelmeknek. Szakosztályunk sportolói ezúttal is arany-, ezüst- és bronzérmekkel, valamint jó néhány 4-6. hellyel zárták a két napos versenyt.