GYAC Felkészülési Ugró Verseny / Veszprém III. forduló

Atlétika 2020.07.16.
Lakos Dóra két számban győzött Győrött! Pataki Anna egyéni csúcs 3000m-en Veszprémben. Gratulálunk!

2. Pataki Anna 1997 KSI SE 5 9:34.97 PB   Edző: Kárai Kázmér

Pataki Anna 3.helyezett a felnőtt OB-n 5000 méteren. Gratulálunk!
Budapest Open. Pataki Anna 2.hely 1500m-en. Gábris Dávid 3 próbában 3. helyezés. Gratulálunk!Hajrá KSI Atlétika!
Az összetett Országos Bajnokságon Palicsek Botond-1. Varga Bercel-2. Sipos Boldizsár -3. helyezett. U20- Junior csapat első a KSI. U23 utánpótlás Gábris Dávid 3. a felnőttek között 5. Edző: Tímár Mihály. Gratulálunk! Hajrá KSI Atlétika!
Lakos Dorka távolban lett első a gödöllői ugrónapon. Dorka győztes ugrása: 5,39 m. Ezzel jelenleg vezeti a serdülő ranglistát.