Két Bajnoki cím az Időfutam Országos bajnokságon

Kerékpár 2018.06.28.
Összesen hét érmet szereztek e KSI kerékpárosai az időfutam bajnokságon, amiből kettő arany.

Ma rendezték az Időfutam Országos Bajnokságot, ahol a KSI csapata remekül szerepelt. Kőszegi Bianka (WU15) és Forray András (U19) bajnoki címet szerzett, Tircsi Andrea (WU17) és Mészáros Bence (U17) második helyen végeztek, Szegedi Marcell (U15), Sáry Boglárka (WU15) és kulcscsont törés miatt sokat kihagyó Honos Csenge (WU19) a dobogó harmadik fokára állhatott. Ezzel a csapatunk szerezte a bajnokságon a legtöbb érmet.
Reméljük a vasárnapi Országúti bajnokságon is hasonló eredmények születnek.
Gratulálunk a szép eredményekhez!

December elsején került sor a kerekesek szokásos évértékelő rendezvényére, a megszkott helyszínen, az Oli Sörpincéje nevű vendéglátó egység különtermeiben. A KSI vezetése is megtisztelte az eseményt, voltak meghívottak, régi edzők, versenyzők, és szülők.
Új dekorációt kapott kerékpár szakosztályunk busza.
Sáry Boglárka és Szegedi Marcell 3-3 bajnoki címet szerzett az utánpótlás Pályakerékpáros Bajnokságon Tamásiban.
Jó eredmények a hegyi bajnokságon. Két ezüst és két bronzérmet szereztek a KSI bringásai a hegyi bajnokságon.
Elkezdődött az U17-es kategória legrangosabb versenye, a 33. Int. Radjugendtour. A válogatott színeiben 2 KSI-s versenyző (Mészáros Bence, Muskovics Dávid) képviseli hazánkat az 5 napos versenyen.