Mezei Futó Magyar Liga 2. forduló

Atlétika 2018.11.12.
Pataki Anna ismét győzött!

PATAKI  ANNA  GYŐZELME

Csodálatos napsütésben, kellemes futóidőben fogadta a második Magyar Mezei Liga indulóit Nemesvámos. A szervezők egy új pályavonal vezetést terveztek amit keskeny patak kétszer is keresztezett.
Először a tizenhat éves fiúk futamában Gergácz Bence személyében voltunk érdekelve.
Bence a két héttel ezelőtti önmagához képest nagyot lépett előre, optimális kezdés után az értékes hatodik helyen fejezte be az öt kilométeres távot.
Közvetlen utána következtek a felnőtt és az utánpótlás nők, melyben Pataki Anna képviselte a színeinket.
Anna nagyon taktikusan már a verseny elején irányította és vezette a mezőnyt.
Magabiztosan, folyamatosan elhúzott a vetélytársaitól és a kétheti ezüstérmét aranyra váltotta.
Jövőhéttől a tatai edzőtáborban folytatja a felkészülését edzőtársával Böhm Lillával és a többi KSI atlétával.

6. 516 Gergácz Bence 2002 KSI SE 7 16:06 PB

Pataki Anna felnőtt 3. és Utánpótlás 2. hely a 111. Országos Mezei Bajnokságon. Kárai Kázmér tanítványai remekeltek. Gratulálunk!
A "hallássérültek", Tallinban rendezett első Fedettpályás Atlétikai Világbajnokságán Horváth László a KSI SE sportolója a VI. helyen végzett magasugrásban 190 cm-el. Gratulálunk!
Pataki Anna 2. a 4. Mezei Ligán! Klincsek Keve nyert a gyermek versenyen, Nelson Hanna 3. a helyet szerezte meg a korosztályában. Gratulálunk!
Lakos Dóra 3 ponttal maradt le a dobogóról az Újonc-Serdülő Összetett Bajnokságon!
Sarkadi László Szakosztályunk edzője, a 2017/2018-as tanévi Diákolimpia legeredményesebb testnevelője! Gratulálunk, és további jó munkát, sikereket kívánunk!