Szabó Marcell kvalifikálta magát az Európa Bajnokságra

Karate 2018.12.10.
Szabó Marcell, egyesületünk versenyzője vívta ki mgának az indulás jogát a dániai Aalborg-ban megrendezésre kerülő korosztályos WKF Európa-Bajnokságra.

Szabó Marcell egész éves remek versenyzését koronázta meg azzal, hogy szétmérkőzésen sikerült legyőzni a szarvasi Nagy Mátét. Marci ezzel sikeresen kvalifikálta magát a dániai Aalborgban február 8-10 között megrendezésre kerülő korosztályos WKF Európa-Bajnokságra a kadett -57 kg-os kategóriában.

Bízunk benne, hogy Marci nagyszerűen fogja képviselni hazánkat és öregbíteni a KSI hírnevét első kontines viadalán.

Hajrá Marci, hajrá KSI

Versenyzőink egyszerre három országban, három helyszínen bizonyították rátermettségüket, és értékes érmeket, kvalifikációs pontokat szereztek!
Idei szezonunkat a horvátországi Csáktornyán indítottuk, ahonnan bíztató eredményekkel tértünk haza!
Két versenyzőnk is értékes kvalifikációs pontot szerzett a soron következő Európa Bajnokságra.
Szeptember 21-én rendezték meg az idei Cikádor Kupát, ahol karatékáink remek szerepléssel összesen 29 érmet szereztek!
Idén az Európai Egyetemi Sportszövetség, az EUSA Zágrábban rendezte meg az Egyetemista Karate Európa Bajnokságot, ahol Nagy Botond aranyérmet szerzett.