Vízilabda

Bronzérem az U18-as Eb-n

Bronzérem az U18-as Eb-n

Bronzérmet szerezett a magyar U18-as női válogatott a máltai korosztályos Európa-bajnokságon, miután 15-11-re legyőzte az olasz csapatot. 

A KSI-csapatát az U18-as EB bronzéremhez vezető úton Forster Luca és Kemény Amira képviselte, illetve két korábbi játékosunk Kenéz Kincső és Schmuck Tünde, akik még egyesületünk színeiben harcolták ki a válogatottságot.

 

Gratulálunk! 

Leány U18-as Európa-bajnokság, Málta

Bronzmérkőzés

Magyarország–Olaszország 15-11 (3-3, 5-3, 2-5, 5-0)

Góljaink: Kenéz 5, Keszthelyi 2, Szentpáli 2, Horváth 2, Szalkai, Horváth, Alaksza, Hetzl

KSI logó

Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

KSI logo
Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.