Aranyérem Zágrábból
Június 29. és július 2. között,immár 22.alkalommal került megrendezésre a 4 Város Tornája sportesemény Budapest,Ljubljana,Pozsony és az idei házigazda,Zágráb részvételével.
Szakosztályunkból Galáth Ferenc és Ujvári Máté vettek részt az eseményen. Csapatban a III.helyet sikerült megszerezniük a fiúknak.
Az egyéni verseny számban sikerült a Torna győzelem hiszen Galáth Ferkónak sikerült felülmúlnia a döntőben szlovén ellenfelét 3:2-re.
