Asztalitenisz

KSI STIGA KUPA

KSI STIGA KUPA

A hétvégén került megrendezésre az első KSI STIGA KUPA ahol az U12 korosztályban mérhették össze tudásukat a gyerekek.

Szombaton került megrendezésre a KSI STIGA KUPA ahol játékosaink hazai pályán mérkőzhettek meg a különböző városból érkező versenyzőkkel. Zsoldos Péter szakosztáyunk elnöke nyitotta meg a versenyt és szólt a versenyzőkhőz majd kezdetét vették a mérkőzések. Szakosztályunkból 10 versenyző állt asztalhoz Straubinger Balázs,Vörös Balázs,Csaba Áron,Török Seiya,Heller Bence,Stefán Ábel,Klampár Tibor,Benczik Dóra,Kovács Ágnes és Trungel Mirella.

A legjobb helyezést Straubinger Balázsnak sikerült elérnie aki egészen a döntőig menetelt ahol végül alul maradt páros partnerével Molnár Leventével szemben 2:3-ra így az ezüst érmet sikerült haza hoznia. Vörös Balázs IV., Csaba Áron V.   Török Seiya VI.helyet szerezte meg.

A lányoknál a Dunakeszis Volentics Anna vehette át a győztesnek járó kupát. Benczik Dóra IX. Kovács Ágnes X és Trungel Mirella XI. helyet szerezték meg.

KSI logó

Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

KSI logo
Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.