Újonc sikerek a Serdülők között
Orosházán rendezték meg a két napig tartó „Pintér Attila” I. osztályú újonc és serdülő ranglista emlékversenyt,ahonnan két aranyat és két bronzérmet sikerült haza hoznunk.
Szombat reggel az U11 és U12 versenyszámmal kezdődött ahol a fiúknál Csaba Áron(U12) folytatta jó szériáját és most aranyéremmel térhetett haza. A harmadik helyet Straubinger Balázs szerezte meg.
U13 ban Straubinger Balázs VIII. helyen végzett. Kicsit előrébb vártuk őt,de másnap a Serdülők mezőnyében (S15) bomba meglepetéssel nagyszerű játékkal nála előrébb rangsorolt játékosokat legyőzve jutott az elődöntőbe ahol Balogh Bencétől 3:1 -re kapott ki.
Huzsvár Erik az elődöntőben 3-0-ra győzte le a pécsi Hőgye Dánielt így a serdülő versenyszám döntőjében két újonc korosztályú csapott össze ahol Erik visszavágott a klubtársát búcsúztató tolnai Balogh Bencének és győzőtt 3-1 arányban.
