Atlétika

Dobogón az Összetett Országos Bajnokságon!!

Szombaton és vasárnap a fővárosi BOK-csarnok adott otthont a többpróbázók felnőtt, U20-as és U18-as fedett pályás összetett országos bajnokságának. 

A KSI atlétái, Tímár Mihály tanítványai a felnőtt férfiaknál, és az U20-a korosztályban a dobogón végeztek a 7 próba számában. Gábris Dávis 2. ,Gyóni Maksa Levente (U20) a harmadik helyen zárta a fedett pályás Országos Bajnokságot.

Nemes Kincső eredménye a női 5 próbában a felnőtteknél 7., míg  az U23-as korosztályban a harmadik helyre volt elegendő.

Gratulálunk! Hajrá KSI Atlétika!

A MASZ által rendezett versenyen is folyamatosan születtek az egyéni csúcsok, ami bíztató a hétvégi nyíregyházi fedett pályás országos bajnokság előtt!!

Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság 2023

Budapest, 2023-02-11–2023-02-12

https://atletika.hu/sites/default/files/masz/eredmenyek/2023/994-fedettpalyas-felnott-u20-es-u18-osszetett-atletikai-magyar-bajnoksag-2023-eredmenyek-0212181845.pdf

Férfi Hétpróba fedett pálya – Döntő

  1. 691 Gábris Dávid 1999 KSI SE 4705 PB

Férfi 60 méter fedett pálya – Többpróba

  1. 691 Gábris Dávid 1999 KSI SE 6 7.39 SB 749

Férfi Távolugrás fedett pálya – Többpróba

  1. 691 Gábris Dávid 1999 KSI SE 4 6.29 SB 650

Férfi Súlylökés fedett pálya – Többpróba

  1. 691 Gábris Dávid 1999 KSI SE 5 10.31 SB 504

Férfi Magasugrás fedett pálya – Többpróba

  1. 691 Gábris Dávid 1999 KSI SE 5 1.91 SB 723

Férfi 60 méter gát fedett pálya – Többpróba

  1. 691 Gábris Dávid 1999 KSI SE 4 9.41 PB 658

Férfi Rúdugrás fedett pálya – Többpróba

  1. 691 Gábris Dávid 1999 KSI SE 5 4.20 =PB 673

Férfi 1000 méter fedett pálya – Többpróba

  1. 691 Gábris Dávid 1999 KSI SE 4 2:51.66 SB 748 Edző: Tímár Mihály, Gach Gergő

Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság 2023

Budapest, 2023-02-11–2023-02-12  -  Női Ötpróba fedett pálya – Döntő

  1. Nemes Kincső 2003 KSI SE 3241 PB

Utánpótlás - U23

  1. Nemes Kincső 2003 KSI SE 3241 PB Edző: Tímár Mihály

Női 60 méter gát fedett pálya – Többpróba 2. Futam 11:44

  1. Nemes Kincső 2003 KSI SE 4 9.65 SB 779

Női Magasugrás fedett pálya – Többpróba

  1. Nemes Kincső 2003 KSI SE 5 1.55 =PB 678

Női Súlylökés fedett pálya – Többpróba

  1. Nemes Kincső 2003 KSI SE 6 10.29 PB 548

Női Távolugrás fedett pálya – Többpróba

  1. Nemes Kincső 2003 KSI SE 4 4.99 SB 557

Női 800 méter fedett pálya – Többpróba

  1. Nemes Kincső 2003 KSI SE 4/1 2:31.14 PB 679

Férfi Hétpróba – U20 fedett pálya – Döntő  -  JUNIOR - U20

  1. 643 Gyóni-Maksa Levente 2005 KSI SE 3684 PB Edző: Tímár Mihály, Gach Gergő

Férfi 60 méter fedett pálya – Többpróba

  1. 643 Gyóni-Maksa Levente 2005 KSI SE 6 7.58 687

Férfi Távolugrás fedett pálya – Többpróba

  1. 643 Gyóni-Maksa Levente 2005 KSI SE 1 5.97 PB 580

Férfi Súlylökés (6kg) fedett pálya – Többpróba

  1. 643 Gyóni-Maksa Levente 2005 KSI SE 3 8.98 PB 425

Férfi Magasugrás fedett pálya – Többpróba

  1. 643 Gyóni-Maksa Levente 2005 KSI SE 3 1.49 PB 381

Férfi 60 méter gát (0.99) fedett pálya – Többpróba

  1. 643 Gyóni-Maksa Levente 2005 KSI SE 6 10.12 PB 519

Férfi Rúdugrás fedett pálya – Többpróba

  1. 643 Gyóni-Maksa Levente 2005 KSI SE 6 3.60 SB 509

Férfi 1000 méter fedett pálya – Többpróba

  1. 643 Gyóni-Maksa Levente 2005 KSI SE 3 3:08.56 PB 583

MASZ Fedettpályás Versenye

Budapest, 2023-02-11–2023-02-12

https://atletika.hu/sites/default/files/masz/eredmenyek/2023/991-masz-fedettpalyas-versenye-eredmenyek-0212191255.pdf

Fiú 300 méter fedett pálya – Időfutam   U14 korosztály

  1. 32 Szabó D. Fülöp 2011 KSI SE 50.30 PB 5 Edző: Jámbor Gyöngyi

Férfi 800 méter fedett pálya – Időfutam

  1. 73 Kasoly Benedek 2000 KSI SE 1:53.64 PB 4 Edző: Kárai Kázmér

Férfi 1500 méter fedett pálya – Időfutam

1 26 Kovács Ferenc Soma 2004 SVSE 3:43.31 PB 2

  1. 93 Vörös Márk 1997 KSI SE 3:43.82 PB 2 Edző: Kárai Kázmér
  2. 73 Kasoly Benedek 2000 KSI SE 3:53.16 PB 2 Edző: Kárai Kázmér

 Férfi 3000 méter fedett pálya – Időfutam

  1. 60 Horváth Barnabás 2002 KSI SE 2 8:40.77 PB Edző: Kárai Kázmér

Női 60 méter fedett pálya – Előfutam

  1. Futam 11:14
  2. Sipos Borbála 1999 KSI SE 6 7.85 PB Edző: Tímár Mihály    

Női 60 méter fedett pálya – A-B Döntő

A Döntő 13:45 1. nap – 2023-02-11

  1. Sipos Borbála 1999 KSI SE 2 7.83 PB

Női 400 méter fedett pálya – Időfutam

  1. 71 Klincsek Dalma 2005 KSI SE 63.34 PB 8 Edző: Zollner László

Női Hármasugrás fedett pálya – Döntő

  1. Kőrös Kata 2004 KSI SE 5 10.02 Edző: Tímár Mihály
  2. Dóczi Csenge Berta 2004 KSI SE 2 9.85 PB Edző: Tímár Mihály

Női Súlylökés fedett pálya – Döntő

  1. Stikkel Lili 2005 KSI SE 1 10.45 PB Edző: Tímár Mihály

Női Rúdugrás fedett pálya – Döntő

  1. Gebauer Maja 2001 KSI SE 3.80 =SB 2 Edző: Gach Gergő

Férfi 60 méter gát (0.91) fedett pálya – Előfutam

Markó Ignác Ádám 2006 KSI SE 7 DQ

 Edző: Zollner László  

Fiú 1000 méter fedett pálya – Időfutam  U16.

  1. 21 Klincsek Domonkos Keve 2008 KSI SE 8 2:52.91 PB Edző: Zollner László

 

KSI logó

Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

KSI logo
Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.