Judo

Átvette az év junior női judósa díjat Sági Nikolett

Szerdán kora délután a monori Kultpince rendezvénytermében tartott díjátadó ünnepséget a Magyar Judo Szövetség, ahol a korábban 14 kategóriában kihirdetett győzteseket díjazták.

Számunkra a legfontosabb kategória az év női junior versenyzője volt, melyet egyesületünk kiváló judósa, Sági Nikolett nyert!

"Az Év junior női versenyzője: Sági Nikolett. A KSI SE judósa első éves juniorként, egy súlycsoporttal feljebb lépve, a 78 kilogrammosok között bronzérmet szerzett a korosztályos Európa-kupa sorozatban, majd nagy bravúrral ugyancsak bronzérmes lett az U23-as Európa-bajnokságon, Szarajevóban. "

A fotón Sági Nikolett (középen), a díjátadó dr. Bíró Péter,az NSÜ elnök-vezérigazgatója (jobbról) és Dr. Tóth László,a Magyar Judo Szövetség elnöke.

Gratulálunk Nikinek és edzőinek, továbbá az összes díjazottnak, és hasonló sikereket kívánunk a 2023as esztendőben is!