Judo

Dr. Hetényi Antal Gábor Judo Terem ünnepélyes névadó

Ünnepélyes keretek között nevezték el a KSI judotermét Dr. Hetényi Antal Gáborról, a klub legendás edzőjéről, szakosztályvezetőjéről és az 1972-es müncheni olimpia 5. helyezett judósáról.

Dr. Hetényi Antal Gábor 1978-ban alapította meg a KSI SE judo szakosztályát, amelyet közel négy évtizeden keresztül vezetett és fejlesztett. Munkássága generációk sportolói számára jelentett példát és meghatározó szakmai alapot.

Az ünnepségen részt vett és köszöntőt mondott Tóth Krisztián, a Magyar Judo Szövetség nemrég megválasztott elnöke, aki maga is a KSI-ben és ebben a judoteremben sportolt 11 éven keresztül. Jelen volt továbbá Zsoldos Péter, a KSI elnöke, Preiszler Gábor alelnök, Horváth István judo szakosztályigazgató, valamint a KSI korábbi és jelenlegi munkatársai, edzői és sportolói is.

A névadó ünnepség méltó tisztelgés volt egy olyan szakember előtt, aki meghatározó szerepet játszott a KSI és a magyar judo utánpótlás-nevelésének történetében.

 

Fotók: Magyar Judo Szövetség Facebook

https://www.facebook.com/magyarjudo 

KSI logó

Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

KSI logo
Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.