Karate

Hétvégén az utánpótlás csapatunk is végre belekóstolt a versenyzésbe

Április 24-én, Mogyoródon versenyzett először a KSI Karate Szakosztályának utánpótlás csapata, ahol remek eredményeket értek el.

Április 24-én Mogyoródra, a Tigris Kupára látogattunk az utánpótlás versenyzői csapatunkkal.  Igazán izgalmas verseny volt ez számunkra, mivel már régóta készülünk a legújabb versenyző tanoncainkkal életük első karate versenyére, ami a jelenlegi járványhelyzet miatt már többször is elmaradt. Ám most végre tatamira léphettek, és megérezhették, milyen is egy igazi verseny.

Látszott rajtuk az izgalom, de mérkőzésről mérkőzésre éreztek rá arra, hogy nincs miért izgulni, nincs mitől félni, csak csinálni kell, amit hónapok óta gyakorolnak. Meg is lett az eredménye, és összesen 7 arany-, 6 ezüst és 4 bronzéremmel, valamint egy negyedik hellyel lettünk gazdagabbak. És hogy csapat szinten mit jelent ez? Azt, hogy annak ellenére, hogy nálunk mindenki csak egy kategóriában indult, így is a KSI lett az összetett éremtábla második legeredményesebb csapata.

Rettentő büszkék vagyunk a kis újoncainkra. Haladunk tovább velük is az úton.