Május elején került megrendezésre az ifjúsági korosztály első versenye, az ifi szerbajnokság
Fontos év ez számukra, hisz augusztus végén ifjúsági Európa bajnokság, novemberben pedig Ifjúsági Olimpiát rendeznek Szenegálba ennek a korosztálynak, így a forma időzítés meg várat magára, de ennek ellenére jól szerepeltek lányaink.
Négyből háromszor aranyérme KSI-s tornász nyakába került, ezenfelül további dobogós helyeket sikerült beszerezniük, ezzel gyarapítva érem kollekciójukat.
Eredmények:
Ugrás:
2.Horváth Liliána
5.Lukács Melinda
7.Molnàr Veszna
Korlát:
- Valyon Dóra
- Molnàr Veszna
- Horváth Liliána
- Lukács Melinda
Gerenda
1.Molnár Veszna
2.Lukács Melinda
3.Tornai Zita
4.Valyon Dóra és Horváth Liliána
Talaj:
1.Tornai Zita
2.Lukács Melinda
3.Molnàr Veszna
Felkészítő edzők: Kertész Olivia, Csányi Erika és Jordanov Krisztián
Gratulálunk a lányoknak és edzőiknek!
Csak így tovább!
Hajrá KSI!
