Öttusa

„Taroltak” szakosztályunk U17-es női versenyzői a magyar bajnokságon

„Taroltak” szakosztályunk U17-es női versenyzői a magyar bajnokságon

Kósa Nóra arany-, Balzsay Jázmin ezüst-, Kertai Gréta pedig bronzérmet nyert az U17-es korcsoport egyéni országos bajnokságán, így természetesen a csapat aranyérmet is szakosztályunk női versenyzői nyerték meg! 

Az U17-es fiúknál Szabó D. Fülöp szerepelt a legjobban (7. hely), őt követte Tóth Balázs (8.) és Bíró Ákos (15.), az összpontszámnak köszönhetően a KSI „A” csapata a dobogó 2. fokára állhatott fel. (a KSI „B” csapata – Mészáros Dávid, Pálinkás Zoltán, Kovács-Kunovits Olivér – összeállításban az 4. helyen végzett.)

A juniorok magyar bajnokságán a nők között Rajncsák Diána az 5., Domján Bence pedig a 7. helyen fejezte be a versenyt. A csapatok küzdelmében a KSI „A” és „B” triója is dobogóra állhatott: a Rajncsák Diána, Mecsnóber Mira, Babik Alexa trió a második, a Balázs Bíborka, Németh Angéla, Szopkó Anna hármas pedig a harmadik helyet szerezte meg.

Részletes eredmények: ITT!

GRATULÁLUNK, HAJRÁ KSI SE, HAJRÁ ÖTTUSA!

 

Forrás: 

https://ksiottusa.hu/2026/06/02/taroltak-szakosztalyunk-u17-es-noi-versenyzoi-a-magyar-bajnoksagon/ 

KSI logó

Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

KSI logo
Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.