EB bronzérem!
Renácz Róbert (képen középen) és Szabó Barna Ádám (képen balra) bronzérmet nyert a horvátországi Eszéken zajló 25-50 méteres Európa-bajnokság junior standard pisztolyos csapat versenyszámában Nagy Ákos Károllyal (TVSC) kiegészülve.
Robi Veszprémből igazolt hozzánk, nálunk kezdte el a 25 méteres versenyszámok edzéseit. Még egy versenyszámban áll lőállásba Eszéken, sportpisztollyal küzd a minél jobb eredményért.
Szabó Barna Ádám ős KSI-s, ő az olimpiai gyorstüzelő pisztolyos számban áll még lőállásba. Szakosztályunk történetében először fordul elő, hogy ebben a versenyszámban indul versenyzőnk világversenyen.
Hajrá KSI!
