Kicsi a bors, de erős
Sportlövőink a serdülők országos bajnokságán!
Pénteken több mint 200 induló állt lőállásba a Serdülők Országos Bajnokságán. A KSI-t 12 nagyon fiatal versenyző képviselte. Egy arany, három ezüst, egy bronzérem mellett kettő negyedik helyet szerztek legifjabb lövőink.
A lány 20 lövéses csapatunk Boros Viktória, Ozsváth Réka, Papp Lilla Hanna összeállításban nagy fölénnyel diadalmaskodott. Papp Lilla Hanna bronzérmet, míg Boros Viktória negyedik helyet lőtt.
A fiúk 40 lövéses versenyében Gulyás Richárd ezüstérmes lett, mint ahogy a csapat is Fischer Mátéval és Varga Filippel kiegészülve.
A 40 lövéses lány csapatunk szintén ezüstérmet nyert Fazekas Milla, Havriló Eszter és Berta Dorottya összeállításban.
GRATULÁLUNK!!!
