ORV II. hely Plzenben
Olimpiai Reménységek Versenyén második helyezést szerzett a Pál-Plichta Györgyi vezette magyar csapat
A KSI SE versenyzőiből álló magyar csapat, második lett a csehországi Plzenben megrendezett ORV versenyen.
Legjobbunk Egri Viki volt, aki a döntőben a kevésbé sikerült 4-es szétlövés után, végül a nyolcadik helyet szerezte meg.
A versenyről az M4 Sportlövő magazinjában, és a DigiSport Sportlövő műsorában is látható lesz tudósítás.
