Albert Kupa 2020
Férfi szakosztályunk ismét színvonalas megmérettetésen vett részt hétvégén, az FTC meghívásos versenyén. Nagy öröm volt látni, hogy a gyerekek újra téthelyzetben mutatják be tudásukat.
ALBERT KUPA – 2020.10.10.
Bár zárt kapuk mögött rendezték meg a versenyt, a szülők nem maradtak le semmiről. Élő adásban lehetett követni az eseményeket vagy csapatonként 1-1 „segítő” felvételt is készíthetett a gyakorlatokról. Külön említést érdemel, hogy a szervezők felkértek egy profi fotóst is, így mindenkiről remek képek készültek!
A verseny egyben válogató verseny is volt és remek felkészülési lehetőség a következő hétvégi Országos bajnokság 1. fordulójára.
Eredmények
Gyerek kezdő
Csapat:
3. KSI SE „A” (Deák Ferenc Lőrinc, Szabó Sebestyén, Tréfás Tóth Bence, Simonetz Máté, Ligeti Ziszisz Márk Leonidász, Borbély Keve)
5. KSI SE „B” ( Hesz Márton, Bedák Dusán, Czeglédi Lajos, Nagy Vilmos, Jordanov Zalán, Rónai Bertalan)
Egyéni:
10. Ligeti Ziszisz Márk Leonidász
12. Borbély Keve
Edzők: Goy Benjámin, Horváth László
Gyerek haladó
Egyéni:
2. Marton Alex István
4. Tóth Nimród
8. Marton Axel András
9. Lukács Gábor
Edzők: Kovács Antal, Rácz Attila
Serdülő kezdő
Egyéni:
4. Pataki Olivér
10.Lopatovszki Ottó
Edzők: Kovács Antal, Halmos Csaba, Rácz Attila
Serdülő Haladó
Egyéni:
2. Bogyó Dániel
6. Hutkai Mózes
Edzők: Halmos Csaba, Rácz Attila
Gratulálunk mindenkinek!
Hajrá KSI!
