Fiú Gyermek Kezdő CSB – 1. forduló
Az utánpótlás legfiatalabb versenyzői vasárnap mérették meg magukat. A fiú gyermek kezdő korosztályban két csapattal és három egyéni versenyzővel álltunk ki.
Külön öröm számunkra, hogy a legfiatalabb, újonc KSI-s gyermekek életük első tornaversenyén vettek részt, és gyönyörűen helyt álltak. A rutinosabb, 2017-es születésű versenyzők és egy fiatalabb, 2019-es fiúval kiegészülve (KSI „A” csapat) a harmadik helyen végeztek, ami óriási eredmény.
A KSI „B” csapata a 10. helyen végzett, ami szintén kiváló első versenyükön.
Egyéni összetettben Nagy Levente a harmadik helyet szerezte meg.
Edzők:
Bánrévi Imre, Goy Benjámin, Kőrös Marcell, Rácz Attila
Gratulálunk a versenyzőknek és edzőknek egyaránt!
