VI. Budapest Kupa
Az utánpótlás számára a félév legrangosabb versenyére került sor a hétvégén. A kilenc nemzetet felvonultató VI. Budapest Kupa nagyon izgalmas és jó színvonalú versenyt hozott, amit ismét nézők előtt rendeztek meg.
Szakosztályunkat Závory Szilárd képviselte.
Sziszi mindkét napon nagyon kiegyensúlyozottan versenyzett, aminek köszönhetően igazi éremeső volt ez a hétvége számára.
Szombati egyéni összetett napon, hibátlan tornával 1. helyen végzett!!!
A jó teljesítménynek köszönhetően a vasárnapi fináléban mind a hat szeren érdekelt volt!
Talajon magasan a mezőny fölé nőve diadalmaskodott!
Gyűrűn és korláton sem talált legyőzőre.
Ugráson 2. helyezést ért él minimálisan lemaradva az első helytől.
Lovon 3. helyen végzett, míg nyújtón lecsúszva a dobogóról a 4. helyen végzett.
Nagyszerű hétvége volt ez Sziszi! Gratulálunk!!
Gratulálunk edzőjének Laufer Bélának is!
Hajrá KSI!
