KSI bronzérem a 2016. évi Serdülő TOP12 bajnokságon
Az Országos ranglista legjobb 12 játékosa körmérkőzéses versenye. Egyesületünket ketten képviselték Terék Norbert és Huzsvár Erik.
Az év utolsó serdülő korosztályú versenyét Nyírbátorban rendezték meg ahol két napon át tartottak a küzdelmek.
A bronzérem Terék Norbert nevéhez fűződik aki 11 mérkőzéséből 8-at tudott megnyerni. A még újonc korú és jövőre is ebben a korosztályban játszó Huzsvár Erik nagyon szépen helyt állt a nála 2-3 évvel idősebbek között ahol 11 mérkőzéséből 6-ot tudott megnyerni.

