Olimpiai reménységek versenye
A november 18-20 között megrendezett utánpótlás tornán öt ország 30 reménysége szerepelt, a mieink cseh,szlovák,lengyel és osztrák ellenfelekkel mérhették össze tudásukat. A KSI asztalitenisz szakosztályából Huzsvár Erik képviselt minket.
Az U-13 as korosztály játékosai indulhattak a versenyen,azaz a 2003 január 1.után születtek.
Négyből három számot a magyar fiatalok nyertek meg az Ormai-csarnokban megrendezett olimpiai reménységek versenyén.
A csapatversenyt kör mérkőzéses rendszerben bonyolították le és a magyar fiúknak nem akadt legyőzőjük. Erik a csapatverseny során nem veszített mérkőzést.
A csapat tagjai : Huzsvár Erik,Balogh Bence, Ócsai Máté
Egyéniben egészen a döntőig menetelt ahol honfitársa Ócsai Máté tudta csak legyőzni egy kiélezett mérkőzésen 2:3-ra.
Gratulálunk Eriknek a szép teljesítményéért!
