Asztalitenisz

Olimpiai reménységek versenye

Olimpiai reménységek versenye

A november 18-20 között megrendezett utánpótlás tornán öt ország 30 reménysége szerepelt, a mieink cseh,szlovák,lengyel és osztrák ellenfelekkel mérhették össze tudásukat. A KSI asztalitenisz szakosztályából Huzsvár Erik képviselt minket.

Az U-13 as korosztály játékosai indulhattak a versenyen,azaz a 2003 január 1.után születtek.

Négyből három számot a magyar fiatalok nyertek meg az Ormai-csarnokban megrendezett olimpiai reménységek versenyén.

A csapatversenyt kör mérkőzéses rendszerben bonyolították le és a magyar fiúknak nem akadt legyőzőjük. Erik a csapatverseny során nem veszített mérkőzést. 

A csapat tagjai :  Huzsvár Erik,Balogh Bence, Ócsai Máté

Egyéniben egészen a döntőig menetelt ahol honfitársa Ócsai Máté tudta csak legyőzni egy kiélezett mérkőzésen 2:3-ra. 

Gratulálunk Eriknek a szép teljesítményéért!

KSI logó

Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

KSI logo
Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.