A hétvégi 25 méteres Országos Bajnokságon az utánpótlás korosztályok versenyszámaiban ismét 100%-os lett a KSI.
A hétvégi 25 méteres Országos Bajnokságon az utánpótlás korosztályok versenyszámaiban ismét 100%-os lett a KSI.
A hétvégi 25 méteres Országos Bajnokságon az utánpótlás korosztályok versenyszámaiban ismét 100%-os lett a KSI.
A juniorok sportpisztolyos versenyszámában Egri Viktória nagyszerű eredménnyel győzött. Mögötte meglepetésre a még ifjúsági korú Fábián Sára Ráhel lett ezüstérmes. A bronzérmet pedig Nagy Máté szerezte meg. Az Egri Viktória, Nagy Máté, Gulyás Claudia összeállítású csapat győzedelmeskedett.
Az ifik versenyében a KSI-t három újonc képviselte. Papp Hajnal Zsófia új egyéni csúccsal nyert, ezüstérmes Fábián Sára Ráhel lett, míg a bronzérmet Kovács Tamara gyűjtötte be. A csapat nagy fölénnyel előzte meg a nyíregyháziakat.
A felnőtt standard pisztolyos versenyszámban Mihalkó Nikoletta ezüstérmes lett az olimpikon Tátrai Miklós mögött. Az Egri Viktória, Mihalkó Nikoletta, Nemes Adrienn összeállítású csapat ezüstérmes lett.
A nők olimpiai versenyszámának döntőjébe három KSI-s került be. Az izgalmas döntőben a KSI EB ezüstérmes versenyzője, Mihalkó Nikoletta az olimpiai 6. helyezett Csonka Zsófia, és a többszörös világbajnok Major Veronika mögött bronzérmet szerzett. Egri Viktória negyedik, és a bajnoki címvédő Nemes Adrienn a hatodik helyen végzett. A KSI csapata nagy fölénnyel nyerte az országos bajnoki címet.
GRATULÁLUNK A VERSENYZŐKNEK ÉS AZ ŐKET FELKÉSZÍTŐ EDZŐKNEK!!!
