Megyünk tovább, irány az országos döntő!
A hétvégén bonyolították le a Budapesti Diákolimpiát. Szakosztályunk tagjai nagy létszámban képviselték önmagukat, és iskolájukat. 13 sportolónk jutott be az országos döntőbe, s mivel erősen benne vagyunk az alapozásban, ezért a továbbjutáson kívül nem is volt más célunk.
Győzteseink:
Fábián Sára, Komáromi Panna, a Keresztury Dezső Általános Iskola csapata: Fazekas Milla, Ozsváth Réka, Boros Viktória.
Ezüstérmes: Tamási Péter
Bronzérmes: Fazekas Milla, Kovács Tamara
Az érmeseknek és a továbbjutóknak gratulálunk!
