Sportlövészet

Megyünk tovább, irány az országos döntő!

Megyünk tovább, irány az országos döntő!

A hétvégén bonyolították le a Budapesti Diákolimpiát. Szakosztályunk tagjai nagy létszámban képviselték önmagukat, és iskolájukat. 13 sportolónk jutott be az országos döntőbe, s mivel erősen benne vagyunk az alapozásban, ezért a továbbjutáson kívül nem is volt más célunk.

Győzteseink:
Fábián Sára, Komáromi Panna, a Keresztury Dezső Általános Iskola csapata: Fazekas Milla, Ozsváth Réka, Boros Viktória.
Ezüstérmes: Tamási Péter
Bronzérmes: Fazekas Milla, Kovács Tamara
Az érmeseknek és a továbbjutóknak gratulálunk! 

 

KSI logó

Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

KSI logo
Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.