Sportlövészet

Az év utolsó versenye az első válogatót jelentette a jövő évi győri EB-re, és ifi olimpiai kvalifikációra

Az év utolsó versenye az első válogatót jelentette a jövő évi győri EB-re, és ifi olimpiai kvalifikációra

Pénteken rendezték meg az UTE Mexikói úti lőterén a jövő évi YOG kvalifikaciós versenyre a válogatót.

Lányaink közül Fábián Sára ezüst, míg Komáromi Panni bronzérmes, a fiúknál Tamási Péter ezüst, míg Hajdu L. Márk bronzérmes lett. 

Az EB válogató azzal az érdekességgel szolgált, hogy a lányok olimpiai versenyszámat 40 lövésről 60 lövésre emelték, így ugyan annyit kell lőniük, mint a fiúknak. 

Egri Viki magabiztosan nyerte az alapversenyt és a döntőt is. A 8 fős döntőbe összesen öt KSI- s lány került. Gulyás Claudia a harmadik, Komáromi Panni a negyedik, Forrási Bogi az ötödik, Kókai Réka pedig a hatodik helyen végzett. 

A fiúknál Tamási Péter az alapversenyben és a döntőben is bronzérmes lett, Hajdu L. Márk az alapversenyben egyéni csúcsbeállítással negyedik, míg a döntőben a 8. helyen végzett. 

A felnőttek versenyén Nemes Adrienn az alapversenyben a hatodik, míg a döntőben az ötödik helyen végzett. 

Folytatás január 6-7-én Százhalombattán.

KSI logó

Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

KSI logo
Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.