REMEK KEZDÉS A SPORTLÖVŐKNÉL
2018. január 12-14-én rendezték meg Ruséban a 24. Nemzetközi Sportlövő Versenyt hét ország versenyzőinek részvételével.
2018. január 12-14-én rendezték meg Ruséban a 24. Nemzetközi Sportlövő Versenyt hét ország versenyzőinek részvételével. A résztvevők között voltak a következő olimpia és paralimpia házigazdái, a japánok is.
Egri Viktória a második versenynapon a felnőtt női mezőnyben ezüstérmet szerzett a világbajnok szerb Arunovics mögött. A döntő színvonalát jellemezte, hogy Viki jobb eredményt ért el, mint a férfi győztes, olimpiai érmes szerb Mikec.
Egyesületünk másik versenyzője, Tamási Péter is kitett magáért, hiszen a verseny második napján egy körrel lőtt kevesebbet egyéni csúcsánál, ezzel tisztesen helyt állt első éves juniorként a felnőtt mezőnyben.
Az Egri Viki, Tamási Péter vegyes párosunk a verseny első napján hatodik helyen végzett, ezzel éppen lemaradtak a döntőről.
GRATULÁLUNK!
